vlasy.infoblog.sk

Zmena v živote chce aj nový účes

Publikované 24.01.2016 v 21:30 v kategórii VLASY, prečítané: 59x

Hovorí sa, že keď sa v živote ženy niečo zmení, zatúži po novom strihu alebo účese vlasov. Nie je to tak u každej ženy, ale kúsok pravdy na tom určite je. Ale čo keby ste nemenili len strih alebo účes, ale hustotu a dĺžku vašich vlasov?

Krásne vlasy pre každého
VlasyVlasy sú dôležité pre každú ženu. Ale žien s hustými, lesklými a dlhými kučerami mnoho nenájdete. 

Prečo? Je to dané geneticky, životným štýlom aj nesprávnou starostlivosťou o vlasy.

Ak sa vo vašej rodine vyskytujú jemné a slabé vlasy nič moc s tým nenarobíte. Správny šampón vám pomôže maximálne s leskom, ale s dĺžkou a hustotou nie. 

Riešenie samozrejme existuje. Vlasy si môžete nechať predĺžiť a zahustiť v špecializovaných salónoch YES VIP.

Najlepšia metóda na trhu je Hairdreams

Metóda Hairdreams používa pre predlžovanie vlasov len tie najlepšie a veľmi kvalitné pramene, ktoré sa dovážajú z celého sveta. Jedná sa o pravé ľudské vlasy, nie o syntetické.Vlasové pramienky sú ponúkané v širokej škále štandardných farieb, textúr a tvarov. 

Pokiaľ nemáte úplne klasickú farbu, nemusíte sa báť. Vlasy sa dajú upraviť presne podľa vašich predstáv. Cieľom je, aby nové vlasy úplne splynuli s vašimi. 

Vyberať si môžete z dvoch typov vlasov. Prvé sú vlasy indické. Druhé sú vlasy európske, ktoré sú veľmi kvalitné a vhodné k predlžovaniu a možné je aj zahusťovanie vlasov pre nás Európanky.

Nové vlasy vám dodajú sebavedomie

Vôbec sa nemusíte obávať, že by niekto spoznal, že časť vlasov nie je vaša. Nielen že pramienky budú presne podľa vašich predstáv, ale nebude vidieť ani žiadne spoje.

Predlženie vlasov v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach sa totiž používajú veľmi malinké a nenápadné spoje, ktoré sú sotva hmatateľné a úplne neviditeľné.

Navyše sú skutočne odolné, takže sa nemusíte vyhýbať náročným účesom alebo úpravám vlasov. S novými vlasmi môžete športovať, chodiť na plaváreň alebo do sauny. Skrátka sa dá robiť čokoľvek bez obmedzení.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?