vlasy.infoblog.sk

Dlhé vlasy nie sú len pre modelky

Publikované 12.12.2017 v 13:16 v kategórii VLASY, prečítané: 4x

Dlhé vlasy vám nie a nie narásť? Ak k tomu nie sú vlasy stavané, potom jednoducho nenarastú, ani keby ste sa postavila na hlavu. Aj tak ale nie je všetkým dňom koniec. Môžete mať vlasy dlhé, ako chcete. Dokonca aj farebné a vlnité. Pripadá vám to ako vtip? Nie je. Je to cesta ku krásnym a zdravým vlasom. Nemusíte čakať dlhé mesiace, kým vám vlasy narastú. Môžete ich mať už teraz. Nechajte si vlasy predĺžiť.

Predĺženie vlasov kvalitne
Vlasy

Už ste počuli o NANO technológii? Možno by vás nenapadla súvislosť s predlžovaním vlasov, ale práve tu je veľmi užitočná. Je to úplná novinka v tejto oblasti, ktorá nezanecháva viditeľné a hmatateľné spoje. 

Je aj cenovo dostupná.Používa vysoko kvalitné pravé ručne triedené vlasy, ktoré sa upevňujú patentovaným systémom neviditeľných spojov. Aplikácia vlasov je presná, veľmi blízko vlasovej línii. Vďaka tomu ani vy sama nespoznáte, že máte vlasy predĺžené. Zahusťovanie vlasov nikdy nebolo jednoduchšie.

Výhody NANO technológie

NANO technológia je veľmi rýchla, robí 5 spojov súčasne. Jednotlivé spoje sú ploché, minimálne a takmer neviditeľné. Nie sú ani cítiť na dotyk. Preto sa aj vy budete cítiť skvele. 

Budete mať pocit, že ste také vlasy mali vždycky. Pridané vlasové pramienky krásne splynú s vašimi vlasmi, nikto nespozná, že máte vlasy predĺžené. Je to tiež najšetrnejšia metóda predlžovanie vlasov, ktorú na trhu zoženiete. Vlasy vydržia bez obnovy až niekoľko mesiacov.

Vlasy podľa požiadaviek

Výsledok si môžete sama doladiť. K dispozícii máte širokú škálu štandardných i upravených farieb, textúr a dĺžok. Môžete mať vlasy aj melírované alebo vlnité.Všetko vyberiete tak, aby dokonale splynulo s vašimi vlasmi. 

Nemusíte sa báť úprav, vlasy zvládnu aj zložitejšie účesy a úpravy. Nevyžadujú zvláštnu dennú údržbu a nijako nezaťažujú vlastné vlasy. Môžete používať špeciálnu vlasovú kozmetiku, ktorá je určená priamo na predĺžené vlasy. Predĺženie vlasov v Bratislave vám dokáže, že mať krásny a bohatý účes nie je len záležitosť prehliadkových mól.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?