vlasy.infoblog.sk

Aj vy môžete mať dlhé vlasy ako celebrita

Publikované 21.09.2015 v 16:24 v kategórii VLASY, prečítané: 72x

Pozeráte sa na televízor a prezeráte si časopisy, ktoré sú plné speváčok, herečiek a modeliek s krásnymi, dlhými a hustými vlasmi. Ale napadlo vás, že ich dokonalosť nebude náhodná? Vy môžete mať rovnako nádherné a husté vlasy ako ony. Nechajte si vlasy predĺžiť a zahustiť.

Správna životospráva
Vlasy


Niektoré ženy majú problém s riedkymi a slabými vlasmi od mlada.Väčšinou ale problém prichádza s pribúdajúcim vekom. Vlasy sa začnú viac lámať, oslabovať, strácajú farbu a môžu začať aj vypadávať. Kvalita vlasov takisto závisí na rôznych faktoroch. Jedným z nich je strava. 

Určite bude pre vaše vlasy lepšie, keď sa budete stravovať zdravo. Ovocie, zelenina, strukoviny a dostatok vitamínov im prospieva viac než jedlo z fast foodu a bôčik. Dobre vlasom urobí aj dostatok tekutín, pohybu a spánku. 

Skrátka správna životospráva vašim vlasom len a len pomôže. Ale ani zdravý životný štýl vám nemusí zaručiť, že budete so svojimi vlasmi spokojná. Potom je tu pre vás predlžovanie a zahusťovanie vlasov.

Chcite to najlepšie!

Rozhodli ste sa, že do toho pôjdete? Nezabudnite, že je takisto dôležité zvoliť metódu, ktorá bude šetrná k vašim vlasom a poskytne kvalitné vlasové pramene. 

Presne takouto metódou je Hairdreams, ktorá je v odbore predlžovanie vlasov na špičke. Ponúka veľmi kvalitné vlasy, minimum spojov, ktoré nie sú vidieť ani cítiť na dotyk, rýchlu aplikáciu a naviac je veľmi šetrná k vašim vlasom.

Krásne vlasy bez obmedzení

Výhodou je takisto fakt, že k dispozícii je veľmi široká ponuka vlasových prameňov. Ak si nevyberiete v štandardnej ponuke farieb, textúr alebo dĺžok, dajú sa objednať vlasy presne podľa vašich predstáv.

S novými prameňmi nie je nutné sa nijako obmedzovať. Môžete športovať, plávať alebo si nechať vytvoriť náročný účes napríklad na ples. Denná údržba je minimálna. Salón, ktorý vám poskytne predlžovanie vlasov v Bratislave metódou Hairdreams nájdete, takže smelo do toho.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?